Všechno začalo v roce 2004.

Tehdy došlo ke spojení dvou poradenských firem. Logitec CZ jako specialisty na logistické technologie a Economic Wizard se svým unikátním softwarem pro plánování a řízení toků v rámci dodavatelských řetězců. Od začátku jsme budovali tým, který nabízí řešení pro celou problematiku řízení dodavatelských řetězců od vstupního skladu až k rukám zákazníka. Později, v roce 2009, se připojila firma Project Invest, která rozšířila naši expertízu o procesní optimalizaci a problematiku dozoru implementace informačních systémů.

Nyní jsme tým expertů s celou řadou specializací. Právě růst do střední velikosti nám umožnil pracovat v multidisciplinárních týmech, kde naleznete nejen projektového manažera a konzultanta, ale třeba i specialistu na aplikovanou matematiku.

Říkáme, že „rádi myslíme komplexně, abyste vy mohli pracovat jednoduše.“ Tento koncept se dá nazvat také anglickým slovem simplexity a přesně vystihuje výzvy, které skýtá každý dodavatelský řetězec. Každá firma se může rozhodovat mezi miliony možností, od dimenzování výroby a výběru logistických technologií přes velikosti objednávek zboží od dodavatelů. My umíme v tomto složitém prostředí hledat a definovat jednoduché systémy, které vnášejí do chaosu pořádek. Některé přidávají hodnotu Vašim produktům, jiné zjednodušují práci Vašim zaměstnancům nebo umožňují snadno flexibilně reagovat na změny. A tím pádem maximalizují Váš zisk.

Už jsme se mnohokrát přesvědčili o tom, že řízení dodavatelských řetězců je jednou z posledních oblastí ve firmě, ve které můžete dosáhnout skutečné skokové změny. Ostatně podívejte se na naše případové studie.