Optimalizace a automatizace skladování

Skladů už jsme viděli stovky. Díky této zkušenosti jsme získali velké množství znalostí o tom, kde se nejčastěji objevují nedostatky a kde se objevuje zbytečné plýtvání. Přesně víme, kam se podívat, a hlavně, jak chyby odstranit.


To znamená, že například víme, co dělat v situaci, kdy nedostatečně využíváte plochu a prostor skladu. Ukážeme vám, zda máte nadbytečné množství zásob nebo zbytečně dlouhé trasy skladníků, když manipulují se zbožím. Víme, že skladování na zemi nebo v blocích nebývá vždy ten nejlepší způsob a většinou blokuje pohyb manipulační techniky. Optimalizace skladu vám může přinést skutečnou výhodu proti vaší konkurenci.

Logio disponuje rozsáhlým know-how v oblasti automatizace skladování. Dokážeme pomoci s definicí základních parametrů automatického skladu (kapacita, průtok, stupeň automatizace, definice parametrů WMS), navrhneme vhodný typ použité techniky a nakreslíme layout technologie. Jako podklad pro výběrové řízení dodavatele vytvoříme detailní technické zadání a zpracujeme technické vyhodnocení nabídek. V rámci realizace pak poskytujeme kompletní projektový management a technickou podporu až po náběh technologie.

Automatický regálový zakladač

Díky automatickému skladu vám dokážeme zvýšit kapacitu skladu a produktivitu práce. Zároveň uspoříme skladovací plochy a snížíme počet zaměstnanců. Zefektivníme tak logistické procesy a materiálové toky při současném zlepšení ergonomie a bezpečnosti práce a eliminaci chybovosti. Vše pomocí nových inovativních technologií.

Robot s gripperem pro manipulaci boxů

Ať už tedy potřebujete nové rozložení skladu nebo překladiště či obnovit zastaralé logistické technologie, my víme, jak vám pomoci.

Ozvěte se nám.