Planning Wizard - systém pro předpověď prodejů, plánování promoakcí a řízení zásob

Planning Wizard je nástroj pro plánování budoucích prodejů, odhad účinku promočních akcí, správné objednávání, řízení zásob a distribuční sítě.


Maximalizace dostupnosti produktů

Náš systém za vás dokáže analyzovat miliony prodejních transakcí, identifikovat sezonnost, předpovídat budoucí prodeje a účinky promočních akcí, odstranit extémní hodnoty a počítat skutečné dodací lhůty vašich dodavatelů. Navrhuje správné velikosti objednávek u položek, které přinášejí největší zisk. Ostatní položky se snaží dostat co nejrychleji z vašeho skladu protože tam nepatří a jenom vás zbytečně stojí peníze.

Všechny tyto operace dělá automaticky každý den za vás. Je to jeho práce. Navrhne vám objednávky a plány, které zaručí, že vaše klíčové položky budou dostupné, váš zákazník spokojený a připravený zaplatit. Za dobrou službu zaplatí každý rád.

Optimální tok informací nejen uvnitř firmy, ale i pro dodavatele

Obchodníkům předloží plány prodeje a plánované promoční aktivity. Lidem ve výrobě ukáže plán výroby a a nákupčím zase navržené nákupní objednávky pro dodavatele. Finančnímu řediteli odhalí aktuální i budoucí stav zásob, včetně zatížení cashflow. Managementu prezentuje srozumitelné reporty o stavu dodavatelského řetězce. Dokonce umí zapojit do hry i vaše dodavatele a zákazníky. To je ostatně budoucnost v našeho oboru. Lepší informovanost skrz celý dodavatelský řetězec a propojené procesy s klíčovými dodavateli a zákazníky jsou oblastí, kde stále lze dosáhnou skokové změny v produktivitě firem.

Planning Wizard- systém pro globální řízení zásob

Planning Wizard je šikovný pomocník pro výrobní, distribuční a obchodní firmy. Není rozhodující zda objednáváte v České republice, Evropě nebo Asii. Má smysl všude tam, kde potřebujete skladové zásoby jako jeden z klíčových zdrojů k uspokojení potřeb vašich zákazníků.


Partneři